Špála Václav (Žlunice 1885 - 1946 Praha)
List z alba Eroticon, signováno a datováno vpravo dole tužkou V. Špála 27, kolorovaný linoryt/papír, 20 x 18 cm, formát listu 31 x 25,5 cm, na papíře drobné skvrnky, sklo, rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 30.000,-
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |